Specjalista ds. BHP

Psary, Schlesien, Polen DHL Supply Chain 46117 7. October, 2020

W związku z otwarciem nowego magazynu dla globalnego lidera w branży logistycznej - poszukujemy osób chcących wziąć udział w rozwoju nowej operacji w regionie.

Poszukujemy osoby na stanowisko SHEQ odpowiedzialnej za bezpieczeństwo, jakość oraz ochronę środowiska. Będziesz mieć możliwość uczestnictwa w uruchomieniu nowego start up’u, będącego jednocześnie największą operacją logistyczną w Polsce.

Obowiązki:

  • Realizacja zadań służby BHP, wynikających z aktualnie obowiązujących przepisów i prowadzenie dokumentacji BHP zgodnie z regulacjami prawnymi.
  • Inicjowanie, koordynowanie i wdrażanie działań mających na celu poprawę warunków BHP i ppoż.
  • Odpowiedzialność za podnoszenie świadomości pracowników w zakresie BHP poprzez codzienną weryfikację wymagań BHP, budowanie kultury bezpiecznej pracy.
  • Codzienna współpraca operacyjna i merytoryczna z kierownictwem firmy w zakresie ciągłej poprawy warunków i bezpiecznej organizacji pracy.
  • Analiza stanu BHP, raportowanie wyników audytów, inspekcji oraz wskaźników BHP.
  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych z zakresu BHP, organizowanie Dni Bezpieczeństwa.
  • Opracowanie i aktualizowanie oceny ryzyka zawodowego.
  • Udział w sporządzaniu dokumentacji wypadków przy pracy, chorób zawodowych, wyników badań i pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia.
  • Kierowanie się najważniejszymi wartościami bezpieczeństwa, uczciwości i odpowiedzialności, jakie wyznaje firma DHL, propagowanie kultury opartej na wysokich standardach BHP.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, posiadanie odpowiednich kwalifikacji w świetle wymagań przepisów prawnych dotyczących BHP (kierunek: Bezpieczeństwo i Higiena Pracy – wymóg konieczny).
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w dużej firmie produkcyjnej/magazynie – wymóg konieczny.
  • Praktyczna znajomość przepisów BHP, dyrektyw UE i prawa pracy.
  • Umiejętność przeprowadzania szkoleń i audytów wewnętrznych oraz rozmów z pracownikami
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1 (zarówno w piśmie jak i mowie).
  • Dobra znajomość obsługi komputera MS Office, Excel.
  • Samodzielność w działaniu, odpowiedzialność.
  • Umiejętność analizy oraz rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dużej dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie stałe + premia miesięczna.
  • Darmowy transport.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Dofinansowanie do karty Multisport.
  • Wczasy pod gruszą, dodatki na święta.
  • Program poleceń pracowniczych.
  • Grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.
  • Bogate możliwości szkoleń i rozwoju w strukturach organizacji.
  • Pracę w wysokich standardach BHP oraz przyjaznej atmosferze.
  • Pracę w organizacji nastawionej na komunikację, usprawnienia pracownicze oraz dostrzegającej indywidualny potencjał (awanse wewnętrzne).
  • Zapewniamy przeszkolenie stanowiskowe oraz doświadczoną operacyjnie kadrę zarządczą.

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich