Specjalista ds. BHP

Psary, Schlesien, Polen DHL Supply Chain 38934 24. August, 2020

W związku z otwarciem nowego magazynu dla globalnego lidera w branży logistycznej - poszukujemy osób chcących wziąć udział w rozwoju nowej operacji w regionie.

Specjalista ds. Jakości

Obowiązki:

  • Koordynowanie procesu kontroli jakości poprzez wprowadzanie działań korygujących oraz zapobiegawczych.
  • Koordynowanie przestrzegania istniejących w Oddziale procedur oraz instrukcji oraz sprawdzanie wiedzy pracowników Oddziału z tego zakresu
  • Przeprowadzanie audytów zew/wewnętrznych zgodnie z wytycznymi firmy/jej Klienta
  • Nadzór nad dokumentacją zgodnie z obowiązującym prawem i wymaganiom systemów jakościowych.
  • Realizacja szkoleń zgodnie z zakresem określonym wewnętrzną polityką,
  • Czynny udział w procesie reklamacji, weryfikacja oraz rozpatrywanie
  • Współpraca z innymi działami w celu zapobiegania niezgodnościom jakościowym.
  • Sporządzanie raportów wymaganych przez kierownictwo

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe związane z Jakością)
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej/logistycznej
  • Znajomość języka angielskiego, komunikatywnie w mowie i w piśmie (min .B1)
  • Praktyczna znajomość pakietu Office.
  • Dokładność i sumienność
  • Dobra organizacja pracy
  • Komunikatywności i umiejętność pracy w zespole

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich