Site Manager

Psary, Schlesien, Polen DHL Supply Chain 39137 25. August, 2020

W związku z otwarciem nowego magazynu dla globalnego lidera w branży logistycznej - poszukujemy osób chcących wziąć udział w rozwoju nowej operacji w regionie.

Miejsce pracy: Psary (pow. będziński)

ZAKRES ZADAŃ NA STANOWISKU:

·Efektywne budowanie i przewodzenie podległą kadrą managerską mając na uwadze założenia budżetowe oraz wskaźniki efektywności.

·Inicjowanie usprawnień w podległych procesach magazynowych.

·Zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług zgodnie z oczekiwaniami klienta.

·Wdrażanie nowych usług oraz zarządzanie relacjami z klientem.

·Budowanie oraz wspieranie rozwoju kultury ciągłych usprawnień procesów.

Oczekiwania:

·Doświadczenie w zarządzaniu operacjami w międzynarodowych strukturach w obszarze łańcucha dostaw, produkcji - mile widziane w sortowni.

·Udział w projekcie greenfield będzie dodatkowym atutem.

·Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności zarządzania operacyjnego.

·Umiejętność szerokiego spojrzenia na podległe procesy.

·Umiejętność zarządzania relacjami z klientem B2B.

·Proaktywne podejście do rozwiązywania problemów operacyjnych oraz odwaga w podejmowaniu decyzji.

·Zaawansowana znajomość biznesowego języka angielskiego.

·Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz organizacyjne.

·Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji.

·Orientacja na jakość oraz wyniki.

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich