Shift Manager (Kierownik Zmiany)

Psary, Schlesien, Polen DHL Supply Chain 38987 24. August, 2020

W związku z otwarciem nowego magazynu dla globalnego lidera w branży logistycznej - poszukujemy osób chcących wziąć udział w rozwoju nowej operacji w regionie.

Shift Manager ( kierownik zmiany )

Miejsce pracy: Psary (pow. będziński)

OFERUJEMY:

  • Przyjazne miejsce pracy.

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę na pełny etat.

  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz dodatkowa miesięczna premia.

  • Szkolenie stanowiskowe.

  • Realne możliwości rozwoju zawodowego.

  • Bony świąteczne.

  • Karta MultiSport.

  • Prywatna opieka medyczna Medicover dla pracownika.

  • Wczasy pod gruszą.

  • Bony Świąteczne.

    ZAKRES ZADAŃ NA STANOWISKU:

  • Zapewnienie bezpiecznego miejsca pracy dla setek osób.

  • Efektywne przewodzenie podległą kadrą mając na uwadze założenia budżetowe oraz wskaźniki efektywności.

  • Rozwiązywanie bieżących wyzwań operacyjnych.

  • Inicjowanie usprawnień w podległych procesach magazynowych.

  • Zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług zgodnie z oczekiwaniami klienta.

  • Wdrażanie nowych usług oraz zarządzanie relacjami z klientem.

  • Budowanie oraz wspieranie rozwoju kultury ciągłych usprawnień procesów.

    OCZEKIWANIA:

  • Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu operacjami w obszarze łańcucha dostaw, produkcji.

  • Doświadczenie w zarządzaniu zmianą pracowników powyżej 40 osób.

  • Nastawienie na cel oraz zaangażowanie oraz przywództwo aktywne.

  • Umiejętność szerokiego spojrzenia na podległe procesy oraz zarządzania relacjami z klientem B2B.

  • Proaktywne podejście do rozwiązywania problemów operacyjnych oraz odwaga w podejmowaniu decyzji.

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2/C1).

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz organizacyjne.

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym (również w soboty).

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich