Planning Specialist - Wave Planner

Psary, Schlesien, Polen DHL Supply Chain 39001 24. August, 2020

W związku z otwarciem nowego magazynu dla globalnego lidera w branży logistycznej - poszukujemy osób chcących wziąć udział w rozwoju nowej operacji w regionie.

Planning Specialist – Wave Planner

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie, umowę o pracę + system premiowy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Ubezpieczenie na życie na atrakcyjnych warunkach
  • "Wczasy pod gruszą"
  • Bony Świąteczne

Zakres zadań na stanowisku:

  • Planowanie zamówień klienta w systemie zgodnie z wyznaczonym harmonogramem
  • Nadzór nad  właściwym poziomem wypełnienia magazynu
  • Analiza zawartości zleceń i decydowanie o rodzaju ich kompletowania
  • Kontakt z klientem w zakresie informacji o aktualnym statusie zleceń
  • Współpraca z działami: transportu, administracji, obsługi klienta, magazynem
  • Przygotowywanie cyklicznych  raportów zgodnie z oczekiwaniami Klienta i przełożonego
  • Znajomość procesów w obszarze gospodarki magazynowej, a także w obszarze systemowym (pełny cykl: przyjęcie, wydanie, liczenie cykliczne, korekty magazynowe, obsługa skanera)
  • Obsługa procesu Replenishmentu
  • Przestrzeganie i nadzorowanie wymagań jakościowych klienta
  • Wykonywanie dodatkowych obowiązków powierzonych przez przełożonych

Wymagania:

  • Znajomość systemów IT,  w tym JDA RP lub NTV będzie dodatkowym atutem
  • Zaawansowana znajomość MS Office (Excel)
  • Znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie na poziomie minimum B1
  • Umiejętność dostosowania się do procedur i przepisów BHP oraz p.poż
  • Dyspozycyjność do zmiany w systemie 4 brygadowym (w tym w soboty)

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich