Operator wózka widłowego (UDT) Psary

Psary, Schlesien, Polen DHL Supply Chain 47731 16. October, 2020

W związku z otwarciem nowego magazynu dla globalnego lidera w branży logistycznej - poszukujemy osób chcących wziąć udział w rozwoju nowej operacji w regionie.

Operator wózka widłowego (UDT)

DHL SUPPLY CHAIN Psary

PRACUJ BEZPIECZNIE W DHL

Bezpieczeństwo naszych pracowników jest od zawsze naszym priorytetem.

W DHL Supply Chain na co dzień przestrzegamy restrykcyjnych procedur, mających na celu ochronę zdrowia naszych pracowników.

Jak wygląda praca w DHL Supply Chain? Nasz świat jest pełen wyzwań, a my jesteśmy pełni pasji!

Będziesz odgrywać istotną rolę w zapewnianiu naszym klientom usług i rozwiązań wysokiej jakości. Jako naszemu pracownikowi oferujemy Ci możliwości rozwoju i wyzwania w różnych działach i na różnych stanowiskach.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dużej dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie stałe + premia miesięczna.
  • Ciepły posiłek.
  • Darmowy transport.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Dofinansowanie do karty Multisport.
  • Wczasy pod gruszą, dodatki na święta.
  • Program poleceń pracowniczych.
  • Grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.
  • Bogate możliwości szkoleń i rozwoju w strukturach organizacji.
  • Pracę w wysokich standardach BHP oraz przyjaznej atmosferze.
  • Pracę w organizacji nastawionej na komunikację, usprawnienia pracownicze oraz dostrzegającej
  • indywidualny potencjał (awanse wewnętrzne).
  • Zapewniamy przeszkolenie stanowiskowe oraz doświadczoną operacyjnie kadrę zarządczą.

Zakres zadań na stanowisku:

  • Wykonywanie operacji magazynowych (rozładunek, rozłożenie towaru, kompletacja zamówień,
  • przygotowanie paczek do wysyłki).
  • Praca ze skanerem.
  • Właściwa selekcja jakościowo-ilościowa towarów.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na magazynie jako Operator wózka widłowego.
  • Uprawnienia UDT – wymóg konieczny
  • Doświadczenie obsługi skanera.
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie pracy zmianowym:

     od pn-piątku: 8 godzin x 3 zmiany; start 6:00, 14:00 i 22:00

     pracujące soboty: tylko 1 i 2 zmiana

     pracujące niedziele: tylko 3 zmiana

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich