OMS Champion / Specjalista ds. ciągłego doskonalenia

Psary, Schlesien, Polen DHL Supply Chain 39055 24. August, 2020
W związku z otwarciem nowego magazynu dla globalnego lidera w branży logistycznej - poszukujemy osób chcących wziąć udział w rozwoju nowej operacji w regionie.

OMS Champion / Specjalista ds. doskonalenia procesów
Miejsce pracy: Psary (pow. będziński)

OFERUJEMY:

  • Przyjazne miejsce pracy w kilkutysięcznej organizacji nastawionej na dynamiczny rozwój.
  • Stabilne zatrudnienie - umowę o pracę na pełny etat.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz dodatkowa miesięczna premia.
  • Niezbędne szkolenie stanowiskowe i przemyślane wdrożenie w nowe obowiązki
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego.
  • Bony świąteczne.
  • Kartę MultiSport.
  • Prywatną opiekę medyczną Medicover dla pracownika.
  • Wczasy pod gruszą.
  • Bony Świąteczne.

ZAKRES ZADAŃ NA STANOWISKU:

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/a za współudział we wdrożeniu wewnętrznego systemu zarządzania operacją, którego głównym celem jest doskonalenie procesu wydajnościowych, jakościowych i HRowych w obszarze operacyjnym. Kolejno, będziesz czuwał/a nad poprawnym funkcjonowaniem tego programu na operacji i codzienną realizacją jego założeń.

Zatem główne zadania to:

  • Wspieranie i aktywnie uczestniczenie we wdrażaniu wewnętrznego systemu zarządzania operacją -  OMS  zgodnie z wymaganymi standardami i zapewnienie  jego utrzymanie i realizacja założeń .
  • Przygotowanie i prowadzenie właściwej dla przebiegu wdrożenia dokumentacji
  • Zbieranie, analiza danych oraz ich komunikacja do struktur organizacji; Występowanie w roli mentora;
  • Zapewnienie wśród operacji wysokiego poziomu pracy w ramach systemu OMS, bieżący coaching i mentoring oraz realizacja polityki szkoleniowej przewidzianej potrzebami programuPrecyzowanie zmian i dopasowanie stosowanych narzędzi ( włączając narzędzia IT),
  • Utrzymanie ciągłego nadzoru nad realizowanymi działaniami, zapewnienie bieżącej kontroli oraz komunikowanie postępu w realizacji wdrożenia.

OCZEKIWANIA:

  • Umiejętność szybkiego  przyswajania wiedzy i dzielenia się wiedzą
  • Obycie w pracy na różnych programach komputerowych i ogólna ‘smykałka’ do systemowych aplikacji.
  • Dobra organizacja wielowątkowej pracy i orientacja na cel i termin
  • Mile widziane min. 1 roczne doświadczenie w zarządzaniu projektami/wdrażaniu projektów
  • Wysokie umiejętności komunikacji interpersonalnej, w tym w języku angielskim na swobodnym biznesowym poziomie (min. B2).
  • Poparte sukcesami doświadczenie w  prezentacji, prowadzenia spotkań, coachingu i uczenia innych.
  • Praktyczna dobra znajomość: MS Office (szczególnie Excel).
  • Min.2 letnie doświadczenie w logistyce/produkcji na samodzielnym specjalistycznym  stanowisku związanym z doskonaleniem procesów będzie dodatkowym atutem.
  • Wiedza z Lean Management mile widziana.

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich

    DHL Exel Supply Chain Limited