Junior HR Business Partner

Psary, Schlesien, Polen DHL Supply Chain 39017 24. August, 2020

W związku z otwarciem nowego magazynu dla globalnego lidera w branży logistycznej - poszukujemy osób chcących wziąć udział w rozwoju nowej operacji w regionie.

Miejsce pracy: Psary (pow. będziński)

ZAKRES ZADAŃ NA STANOWISKU:

·Działalność jako partner biznesowy dla wybranego obszaru organizacji.

·Współpraca z managerami w zakresie polityki personalnej, wspierając takie procesy jak rekrutacja, onboarding, ocena okresowa, programy rozwojowe, ścieżki karier, exit interviews itp.

·Rozwój istniejących procesów HR oraz wprowadzanie nowych.

·Identyfikacja wyzwań rynku, organizacji i obszaru biznesowego, który będziesz wspierać.

·Inicjowanie i wdrażaie nowych rozwiązań HR mających na celu podniesienie satysfakcji i zaangażowania pracowników.

·Prowadzić procesy rekrutacyjne i sesje Assesment Center.

·Uczestniczenie w realizacji polityki personalnej oraz strategii Employer Brandingowej Firmy.

·Wspierać budowanie kultury organizacyjnej opartej na wartościach organizacji.

OCZEKIWANIA:

·Min 2 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku związanym z zagadnieniami kadrowymi.

·Doświadczenia na analogicznym stanowisku.

·Wiedza i praktyczne zastosowanie przepisów prawa pracy oraz Wiedza z zakresu przepisów BHP.

·Zdolności interpersonalne, Komunikatywność na wysokim poziomie - w mowie i piśmie.

·Nastawienie na realny wynik i cel.

·Silne poczucie obowiązku za powierzone zadania oraz uzgodnione terminy.

·Zdolność ustalania priorytetów i analitycznego myślenia.

·Wysokie umiejętności dobrej komunikacji interpersonalnej.

·Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office.

·Swobodna znajomość j. angielskiego (w tym biznesowego) w mowie i piśmie.

OFERUJEMY:

·Przyjazne miejsce pracy.

·Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę na pełny etat.

·Wynagrodzenie zasadnicze oraz dodatkowa miesięczna premia.

·Szkolenie stanowiskowe.

·Realne możliwości rozwoju zawodowego.

·Bony świąteczne.

·Karta MultiSport.

·Prywatna opieka medyczna Medicover dla pracownika.

·Wczasy pod gruszą.

·Bony Świąteczne.

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich

    DHL Exel Supply Chain Limited