Administrator Magazynu

Psary, Schlesien, Polen DHL Supply Chain 39079 24. August, 2020

W związku z otwarciem nowego magazynu dla globalnego lidera w branży logistycznej - poszukujemy osób chcących wziąć udział w rozwoju nowej operacji w regionie.

Miejsce pracy: Psary (pow. będziński)

OFERUJEMY:

  • Przyjazne miejsce pracy.
  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę na pełny etat.
  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz dodatkowa miesięczna premia.
  • Szkolenie stanowiskowe.
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego.
  • Bony świąteczne.
  • Karta MultiSport.
  • Prywatna opieka medyczna Medicover dla pracownika.
  • Wczasy pod gruszą.
  • Bony Świąteczne.

WYMAGANIA:

  • Zarządzanie wysyłkami oraz podstawianiem samochodu na czasu.
  • Weryfikacja poprawności realizacji wysyłki.
  • Zapewnienie wysokiej jakości i bezpieczeństwa procesu
  • Znajomość technicznych zagadnień w biznesie logistycznym lub produkcyjnym.
  • Zaangażowanie w realizowaniu powierzonych zadań oraz celów.
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i umiejętność pracy nad wieloma zadaniami jednocześnie.
  • Znajomość jez. Angielskiego – min. B1.
  • Dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel.
  • Znajomość systemów ds. administracji transportu będzie dodatkowym atutem.
  • będzie dodatkowym atutem.
  • Dobra organizacja czasu solidność oraz umiejętność podejmowania szybkich decyzji.
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym (również w soboty).

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Nadzór nad dostawcami dostarczającymi produkty lub usługi na potrzeby oddziału.
  • Weryfikacja realizowanych przez dostawców zamówień.
  • Analiza rynku pod kątem nowych rozwiązań i dostawców.
  • Tworzenie zamówień w systemie oraz analiza kosztów.
  • Budowanie dobrych relacji z klientem zewnętrznym oraz wewnętrznym.
  • Rozliczanie faktur dostawców oraz ścisła współpraca z działem księgowości i centralnym działem Zakupów.
  • Analiza i inwentaryzacja materiałów podległych zamówieniom.

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich

    DHL Exel Supply Chain Limited