WAREHOUSE MANAGER

Pohořelice, Südmährische Region, Czech Republic DHL Supply Chain 41278 10. September, 2020

Vaším úkolem bude:

• Zajištění efektivního a plynulého provozu skladu
• Koordinace a plánování zpracování zakázek s ohledem na objemy a termíny
• Vedení, řízení a kontrola svých podřízených
• Motivace zaměstnanců, dodržování BOZP, PO
• Řízení využívání zdrojů za účelem optimálního využití kapacit
• Analýzy & rozbory procesů, systémů vedoucí k plnění KPIs
• Zodpovědnost za reporting a evidenci
• Spolupráce s dalšími odděleními firmy

Požadujeme:

• Středoškolské, popř. vysokoškolské vzdělání
• Praxe na manažerské pozici ve výrobní či logistické společnosti (skladu) min. 2 roky
• Znalost anglického jazyka (úroveň středně pokročilá)
• Uživatelská znalost práce na PC
• Zkušenosti s vedením kolektivu, motivace pracovníků
• Komunikativnost a organizační schopnosti
• Schopnost analyzovat a řešit problémy
• Praxe v FMCG výhodou
• Časová flexibilita

Nabízíme:

• Práci ve stabilní mezinárodní společnosti s vedoucím postavením na trhu
• Odpovídající mzdové ohodnocení
• Služební automobil i pro soukromé účely
• Jazykové kurzy
• Možnost profesního rozvoje a osobního růstu podpořeného firemními vzdělávacími programy
• Katalog zaměstnaneckých výhod, týden dovolené navíc, výrazně levnější telefonování pro rodinu a blízké, příspěvek na penzijní připojištění a mnoho dalších výhod

Zaujala Vás tato pozice? Neváhejte mne kontaktovat ...

Zahlen und Fakten

  • Arbeitszeiten

    40

  • Geschäftsbereich

    DHL Supply Chain, s.r.o.

  • Reisetätigkeit erforderlich

    less 20%

  • Beschäftigungsart

    Unbefristet Vollzeit

  • Schichtarbeit

    Tagschicht

„Die Deutsche Post DHL bietet mir Sicherheit, die Chance mich weiterzuentwickeln und die Möglichkeit, in fast jedem Land der Welt zu arbeiten.“

Aktueller Mitarbeiter – Senior Consultant in Bonn