Warehouse Manager

Pohořelice, Südmährische Region, Tschechien SUPPLY CHAIN 15212 06/11/2019

Jste rozený vůdce, který touží využít svůj potenciál?
Máte energický a vynalézavý přístup k řešení problémů a současně přinášíte inovativní nápady?
Baví vás vedení a rozvíjení lidí?

Pokud ano, DHL Supply Chain má pro Vás příležitost.

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

• zodpovědnost za provoz skladu, plánování a využití všech kapacit
• budete zodpovídat za finanční výsledky úseků
• navrhovat a schvalovat nákupy spotřebního materiálu
• budete zodpovědný za evidenci a vykazování škod a neshod a navrhovat preventivní opatření
• zodpovědnost za inventurní kontroly v přítomnosti zákazníka
• vedení motivace a rozvoj svých podřízených
• zodpovědnost za dodržování pravidel bezpečnosti práce
• podílet se na zlepšování skladových procesů a zvýšení efektivity/kvality

POŽADUJEME:

POŽADUJEME:
• SŠ/VŠ vzdělání a praxi na obdobné pozici
• komunikace anglicky slovem i písmem (časté meetingy se zákazníkem)
• zkušenosti s vedením, motivací a rozvojem většího kolektivu
• dobrá znalost práce na PC (MS OFFICE)
• výhodou je znalost prostředí velké mezinárodní společnosti a znalost skladových

NABÍZÍME:

• výzvu a velmi zajímavou roli v logistice
• skvělé a přátelské pracovní prostředí
• služební auto
• dovolenou budete trávit 25 dnů v roce
• flexibilní pracovní doba
• myslíme na Vaši budoucnost a nabízíme Vám penzijní připojištění

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich

    DHL Supply Chain, s.r.o.

  • Reisetätigkeit erforderlich

    less 50%

  • Schichtarbeit

    Tagschicht