Vedoucí směny v DHL Pohořelice

Pohořelice, Südmährische Region, Tschechien DHL Supply Chain 33277 25. June, 2020

Poohlížíte se po novém zaměstnání ve významné stabilní společnosti, která má co nabídnout? Chcete pracovat pro férového zaměstnavatele, kterému na zaměstnancích záleží?

Jsme moderní logistická firma s mnohaletou tradicí na českém trhu. Skladujeme a přepravujeme zboží pro řadu známých značek a na každém zaměstnanci nám záleží.

Máte vůdčí potenciál, a chtěli byste jej využít?
Chcete dělat smysluplnou práci, která bude pro Vás výzvou?
Jste připraveni vést tým lidí a nést za ně zodpovědnost?
Pokud ANO, PŘIDEJTE SE K NÁM!

CO BUDETE DĚLAT?

  • Bezpečnost práce je alfa omega, dbáte na dodržování BOZP a eliminujete pracovní úrazy
  • Budete chválit, ale i udělovat konstruktivní kritiku
  • Budete motorem a zdrojem motivace Vašeho týmu
  • Jako správný leader budete členům Vašeho týmu stanovovat krátkodobé a dlouhodobé cíle a budete kontrolovat jejich plnění
  • Budete členy svého týmu zaškolovat
  • Budete dosahovat cílů společnosti spolu se svými kolegy
  • Čeká Vás organizování práce kolegů, ale i plánování převozů mezi sklady, komunikace s kolegy z jiných oddělení a nikdy nekončící kontrola
  • Trocha reportování je nezbytnou součástí pracovní náplně

KOHO HLEDÁME?

  • Férového a komunikativního kolegu
  • Je Vám blízké rčení "Náš zákazník, náš pán", vnímáte jeho požadavky a snažíte se je realizovat
  • Jste orientován/a na zlepšení produktivity snížením nákladů a zvýšením kvality služeb

,*,How are you"? Víte co to znamená? Dobrý začátek, chceme po Vás mírně pokročilou znalost AJ

  • Co je třeba ještě umět? Aktivně přistupovat k lidem a hledat nejlepší možná řešení případných problémů nejen v rámci vlastního týmu, ale při komunikaci napříč odděleními
  • Práce na PC a s MS Office je pro Vás hračkou
  • Kreativního člověka, který má nápady na zlepšení chodu skladu
  • Člověka, kterému nevadí pracovat ve směnném provozu

CO VÁM ZA TO NABÍZÍME?

  • Bezpečné a čisté pracovní prostředí – jde nám o Vás
  • Nenecháme Vás hladovět – máme stravenky v hodnotě 90,- Kč, které Vám celé zaplatíme
  • Dovolenou budete o týden déle trávit doma s rodinou (25 dní dovolené)
  • Chyb se bát nemusíte, zajistíme vás i Pojistku „na blbost“ odpovědnosti,
  • Myslíme i na Vaše stáří a nabízíme penzijní pojištění.
  • Pořádáte rádi rodinné oslavy a rádi nakupujete ve velkém? Zajistíme Vám zdarma kartu do MAKRA.
  • Vy i Vaše rodina můžete volat za výhodné ceny – zajistíme Vám tarif od O2 nebo T-mobile
  • Balíček zaměstnaneckých výhod - CAFETERIA
  • Svozové autobusy do práce z okolí Brna, Znojma a Ivančic
  • Možnost kariérního růstu

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich

    DHL Supply Chain, s.r.o.

„Die Deutsche Post DHL bietet mir Sicherheit, die Chance mich weiterzuentwickeln und die Möglichkeit, in fast jedem Land der Welt zu arbeiten.“

Aktueller Mitarbeiter – Senior Consultant in Bonn