SHEQ Coordinator

Pohořelice, Südmährische Region, Czech Republic DHL Supply Chain 54006 15. February, 2021

Jsme moderní logistická firma s 25 letou tradicí na českém trhu.

Skladujeme a přepravujeme zboží pro řadu známých značek.

Je nás 2400 v 16-ti pobočkách po celé ČR a přesto dbáme na potřeby každého z Vás.

Staráme se o Vaše bezpečí, máme lidský a férový přístup.

Chcete to zažít? Neváhejte a přidejte se k nám, díky Vám budeme ještě lepší!

CO BUDETE DĚLAT?

*Podporovat SHEQ / BCM Lead za Českou republiku k získání silného závazku managementu a zapojovat zaměstnance do agendy HSE / BCM a QRA, zajistit vysoké povědomí HSE / BCM a QRA

*Na denní bázi zajišťovat, aby vedoucí poboček, zákazníci a všechny ostatní strany si byly plně vědomi o všech agendách spjaté s HSE / BCM a QRA, o právních a jiných aspektech, včetně požadavků společnosti

*Asistovat při vývoji zásad a standardů HSE / BCM a QRA (interních a / nebo externích), které zajišťují, aby vedení a zaměstnanci poboček byli v souladu s legislativními a dalšími požadavky. Zajišťovat každodenní dodržování těchto požadavků na pracovišti.

*Plánování, řízení a provádění interních auditů IMS (ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 50001) a vytváření zpráv o výsledcích interních auditů

*Připravovat a vést interních školení pro zaměstnance DHL Supply Chain

CO MUSÍTE SPLŇOVAT?

*Zkušenosti ve výrobě či logistice výhodou

*Zkušenosti s HSE, Kvalitou a BCM výhodou

*Zkušenosti s interními audity výhodou

*Investigativní dovednosti a dobrá znalost legislativy

*Dobré analytické myšlení

*Výborné komunikační dovednosti (psané / verbální)

*Dobré plánovací schopnosti

*Anglický jazyk slovem i písmem pokročilý

*Aktivní řidič - cestování po všech pobočkách napříč ČR

CO VÁM NABÍZÍME?

*Služební auto

*Roční bonus

*Týden dovolené na víc

*Flexibilní pracovní dobu

*Penzijní pojištění

Zahlen und Fakten

  • Arbeitszeiten

    40

  • Geschäftsbereich

    DHL Supply Chain, s.r.o.

  • Reisetätigkeit erforderlich

    less 50%

  • Beschäftigungsart

    Unbefristet Vollzeit

  • Schichtarbeit

    Tagschicht

„Die Deutsche Post DHL bietet mir Sicherheit, die Chance mich weiterzuentwickeln und die Möglichkeit, in fast jedem Land der Welt zu arbeiten.“

Aktueller Mitarbeiter – Senior Consultant in Bonn