HR Operations Coordinator

Pohořelice, Südmährische Region, Czech Republic DHL Supply Chain 64381 18. March, 2021

Naše společnost je špička v oblasti skladového hospodářství. Vážíme si našich zaměstnanců a hlavně děláme maximum pro jejich bezpečí a to i v dnešní nelehké době.
Díky našemu zodpovědnému přístupu neustále rosteme a bez přestávky nabíráme.
Přidejte se k nám a získejte práci ve stabilním oboru, a ve společnosti, která obdržela certifikaci "COVID SAFE - Bezpečné Pracoviště".

Koho hledáme do týmu?

Kolegyni/ kolegu, která/ý má zájem o personalistiku a zkušenost v oblasti HR alespoň 1 rok
nerad/a odchází od rozdělané práce a dotáhne věci do finále
rád/a pracuje a nerad/a se v práci nudí
má alespoň základní znalost anglického jazyka (v tom se u nás můžete dále rozvíjet)
umí přijmout zodpovědnost a nebojí se mluvit s lidmi :)

Co za to od nás dostanete?

  • Prima partu - jde nám o Vás :)
  • Zajímavé mzdové podmínky
  • Stravenky v hodnotě 90,- Kč, které Vám celé zaplatíme
  • Zkušenost jak se dělá personalistika ve velké společnosti jako je ta naše :-)
  • Možnost odborného růstu a dalšího vzdělávání
  • A něco dalšího se dozvíte až tady budete…

Zajíma vás, co budete dělat?

  • Budete mít na starosti veškerou HR administrativu
  • Budete umět pracovat v personálním systému
  • Budete komunikovat se zaměstnanci pobočky a také se podílet na náboru nových zaměstnanců
  • Budete mít možnost pracovat na zajimavých projektech - kreativitu vítáme
  • Budete prodloužená ruka HR Business partnera - spoustu se toho naučíte
  • Budete jezdit mezi jednotlivými sklady - řidičský průkaz je nutný

Čím vás chráníme?

  • Poskytujeme zdarma našim zaměstnancům respirátory a/nebo roušky
  • Dbáme na zvýšená hygienická opatření
  • Zajišťujeme dostatek dezinfekčních prostředků na každém pracovišti
  • Pravidelně testujeme naše zaměstnance
  • Omezujeme kontakty mezi směnami
  • Díky našim opatřením jsme držitelem certifikace „COVID SAFE – Bezpečné pracoviště“

Zahlen und Fakten

  • Arbeitszeiten

    40

  • Geschäftsbereich

    DHL Supply Chain, s.r.o.

  • Reisetätigkeit erforderlich

    No travel required

  • Beschäftigungsart

    Unbefristet Vollzeit

„Die Deutsche Post DHL bietet mir Sicherheit, die Chance mich weiterzuentwickeln und die Möglichkeit, in fast jedem Land der Welt zu arbeiten.“

Aktueller Mitarbeiter – Senior Consultant in Bonn