Disponent přepravy

Pohořelice, Südmährische Region, Tschechien SUPPLY CHAIN 13562 25/10/2019

Jsme moderní logistická firma s 25 letou tradicí na českém trhu. Skladujeme a přepravujeme zboží pro řadu známých značek. Je nás 2400 v 16 pobočkách po celé ČR, a přesto dbáme na potřeby každého z Vás. Máme lidský a férový přístup.

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

  • komunikace s dodavateli a zákazníky
  • komunikace s dopravci
  • objednávání přeprav na základě objednávek zákazníka a skladu
  • komunikace se skladem, koordinace nakládek a vykládek

POŽADUJEME:

  • SŠ vzdělání
  • angličtina na komunikační úrovni
  • znalost práce na PC – Outlook, Word, Excel
  • dobré komunikační schopnosti
  • samostatnost, zodpovědnost, pečlivost

NABÍZÍME:

  • přátelský kolektiv a příjemné prostředí
  • stravenky v hodnotě 80,- Kč, které plně hradíme
  • budete trávit o týden déle na dovolené (25 dní)
  • myslíme i na Vaše stáří a nabízíme penzijní připojištění
  • Vy i Vaše rodina budete moct telefonovat za super ceny
  • balíček zaměstnaneckých výhod – CAFETERIA a mnoho dalšího

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich

    DHL Supply Chain, s.r.o.

  • Reisetätigkeit erforderlich

    No travel required

  • Schichtarbeit

    Tagschicht