Rekruter (projekt 2-3 miesiące)

Płock, Woiwodschaft Masowien, Polen DHL Supply Chain 36039 23. July, 2020

Oferujemy:

  • Współpracę na okres 2-3 miesięcy trwania projektu

  • Pracę w świetnym zespole, pełnym pasji i energii do działania z postawą Can – Do

  • Udział w ciekawym projekcie rekrutacyjnym, pracę z nowoczesnymi narzędziami

  • Możliwość poznania od wewnątrz logistyki kontraktowej w strukturze światowego lidera w branży

Zakres zadań na stanowisku:

  • Realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska operacyjne (pracownik magazynowy)

  • Dobór narzędzi z obszaru marketingu rekrutacji mających na celu wzmacnianie wizerunku pracodawcy na rynku

  • Selekcja oraz weryfikacja aplikacji

  • Prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych

  • Troska o doskonały Candidate Experience

  • Dbanie o pozytywne relacje ze współpracownikami/wewnętrznymi klientami

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w realizacji projektów rekrutacyjnych na stanowiska operacyjne

  • Pasja oraz inicjatywa w działaniu

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich