Trener operacyjny

Łódź, Woiwodschaft Łódź, Polen DHL Supply Chain 26061 26. March, 2020

       OFERUJEMY:

·Realne możliwości rozwoju zawodowego,

·Opieka medyczna Medicover,

·Dofinansowanie do ubezpieczenia na życie,

·Dofinansowanie do karty sportowej Multisport,

·„Wczasy pod gruszą”,

·Dofinansowanie do wydarzeń sportowych,

·Uczestniczenie w budowie przyjaznego miejsca pracy.

ZAKRES ZADAŃ NA STANOWISKU:

·Definiowanie, planowanie oraz realizacja procedur i polityki szkoleniowej w firmie w celu dostosowania ich do potrzeb organizacji,

·Aktywny udział w rozwijaniu kompetencji pracowników poprzez prowadzenie szkoleń operacyjnych,

·Dokumentowanie procesów i śledzenie wskaźników efektywności szkoleń,

·Pomoc i koordynacja działań w zakresie onboardingu pracowników poprzez dostarczanie instrukcji manualnych oraz informacji wprowadzających dla pracowników,

·Identyfikowanie nowych metod i możliwości usprawniania pracy,

·Zapewnianie codziennego wsparcia szkoleniowego dla pracowników oraz kierowników liniowych.

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:

·Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w obszarze logistyki magazynowej,

·Umiejętność wyznaczania standardów pracy oraz dostarczania wsparcia/ motywacji do osiągania odpowiednich wyników,

·Umiejętność sporządzania materiałów szkoleniowych i wizualnych procesów,

·Doskonałe umiejętności interpersonalne oraz przekazywania wiedzy,

·Znajomość pakietu MS Office,

· Gotowość do pracy w trybie 3-zmianowym.

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich

  • Reisetätigkeit erforderlich

    No travel required