Stażysta w dziale Jakości/BHP

Łódź, Woiwodschaft Łódź, Polen SUPPLY CHAIN 23101 11/02/2020

OFERUJEMY:

Zatrudnienie na podstawie umowy o praktyki/staż,

Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego niezbędnego do samodzielnej pracy,

Praktyki/staż przez okres 1-2 m-cy w zależności od zaangażowania i wyników pracy,

Możliwość zatrudnienia na stałe po okresie praktyk/stażu.

ZAKRES ZADAŃ:

Wsparcie działów Jakości i BHP w przygotowaniach do audytu jakościowego,

Tworzenie oraz sprawdzanie poprawności procedur i całej dokumentacji,

Monitorowanie action planów,

Opracowywanie raportów,

Współpraca z gronem Specjalistów oraz Kierowników liniowych w obszarze bieżących zadań.

WYMAGANIA:

Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,

Zainteresowanie obszarem BHP i/lub Jakości,

Dyspozycyjność do pracy min. 30h tygodniowo,

Obsługa pakietu MS Office (w szczególności narzędzi MS Excel).

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich

  • Reisetätigkeit erforderlich

    No travel required

  • Schichtarbeit

    Tagschicht