Specjalista ds. ciągłego doskonalenia

Łódź, Woiwodschaft Łódź, Polen SUPPLY CHAIN 13716 28/10/2019

Zakres zadań na stanowisku:

  • Wspieranie i aktywne uczestnictwo we wdrażaniu systemu ciągłego doskonalenia zgodnie z wymaganymi standardami oraz zapewnianie jego utrzymania i ciągłego rozwoju. Współtworzenie pozytywnej atmosfery i kultury sprzyjającej implementacji,
  • Przygotowywanie i prowadzenie wraz z liderami i działami wspierającymi (Jakość, BHP i HR) właściwej dla przebiegu projektu dokumentacji,
  • Budowanie planów szkoleń i przygotowywanie niezbędnych materiałów oraz dbałość o ich skuteczną realizacje. Poprzez systematyczny trening i coaching Zespołu Zarządzającego przyczynianie się do jego doskonalenia i rozwoju,
  • Precyzowanie potrzeb zmian i dopasowywanie stosownych narzędzi (włączając narzędzia IT),
  • Utrzymywanie ciągłego nadzoru nad realizowanymi działaniami, zapewnianie bieżącej kontroli oraz komunikowanie postępów w realizacji wdrożenia.

Preferowane oczekiwania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami,
  • Doświadczenie w działaniach z obszaru ciągłego doskonalenia procesów,
  • Wysokie umiejętności komunikacji interpersonalnej,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętności prezentacji i przekonywania innych,
  • Umiejętność coachingu, uczenia innych i prowadzenia spotkań,
  • Praktyczna, dobra znajomość: MS Office, MS Project i MS Visio,
  • Wykształcenie co najmniej średnie z maturą. Wyższe będzie dodatkowym atutem,
  • Doświadczenie w logistyce na stanowisku kierowniczym będzie dodatkowym atutem,
  • Doświadczenie w e-commerce będzie dodatkowym atutem.

Mile widziana wiedza z Lean Management.

Oferujemy

  • Praca z profesjonalistami pełnymi pasji i chętnymi do dzielenia się wiedzą
  • Przyjazne miejsce pracy
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego
  • Opieka medyczna
  • Dofinansowanie karty sportowej
  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie
  • Wczasy pod gruszą
  • Bony świąteczne
  • Udział w wydarzeniach wspierających lokalną społeczność

Dołącz do naszego zespołu i pracuj z ludźmi pełnymi pasji!

DHL Supply Chain to wiodący na świecie dostawca logistyki kontraktowej. Na polskim rynku spółka działa od 2002 roku, zatrudniając ponad 3 000 osób. Firma zarządza ponad 20 lokalizacjami o łącznej powierzchni ponad 500 tys. m2.

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich