Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska

Łódź, Woiwodschaft Łódź, Polen DHL Supply Chain 24968 10. March, 2020

OFERUJEMY:

·Realne możliwości rozwoju zawodowego,

·Opieka medyczna Medicover,

·Dofinansowanie do ubezpieczenia na życie,

·Dofinansowanie do karty sportowej Multisport,

·„Wczasy pod gruszą”,

·Dofinansowanie do wydarzeń sportowych,

·Uczestniczenie w budowie przyjaznego miejsca pracy.

ZAKRES ZADAŃ NA STANOWISKU:

·Bieżący nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP w oddziale oraz podejmowanie działań

zapobiegawczych i korygujących w tym obszarze,

·Nadzór nad programem szkoleń w zakresie BHP (przygotowywanie materiałów

szkoleniowych, prowadzenie harmonogramu szkoleń),

·Szkolenie pracowników z procedur i instrukcji  wewnętrznych,

·Aktualizacja i wdrażanie procedur oraz instrukcji bezpiecznej pracy,

·Nadzór nad gospodarką odpadami

·Proponowanie rozwiązań technicznych i organizacyjnych mających na celu zapobieganie

zagrożeniom życia i zdrowia pracowników oraz poprawę warunków pracy,

·Przeprowadzanie bieżących audytów, dokonywanie oceny ryzyka zawodowego na

stanowiskach pracy, prowadzenie dochodzeń powypadkowych oraz sporządzanie

raportów powypadkowych.

OCZEKIWANIA:

·Wykształcenie wyższe, kierunkowe w dziedzinie BHP, Ochrony Środowiska,

·Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmach produkcyjnych lub

logistycznych,

·Umiejętności kreatywnego prowadzenia szkoleń wewnętrznych z BHP,

·Znajomość MS Office w stopniu zaawansowanym,

·Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich