Senior HR Business Partner

Łódź, Woiwodschaft Łódź, Polen SUPPLY CHAIN 14265 31/10/2019

Zakres zadań na stanowisku

  • Realizacja strategii polityki personalnej oraz koordynowanie i wdrażanie procesów personalnych

  • Inicjowanie i wdrażanie rozwiązań wspierających pozyskiwanie oraz utrzymanie najlepszych pracowników

  • Komunikacja i zarządzanie zmianą w projektach biznesowych

  • Skuteczne budowanie efektywności biznesowej procesami HR

  • Efektywne zarządzanie strategią talentów i sukcesji

  • Identyfikowanie wyzwań rynku i organizacji i skuteczna egzekucja polityki procesów korporacyjnych

  • Bezpośredni kontakt z klientami

Preferowane oczekiwania

  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Potwierdzone sukcesami umiejętności budowania pozytywnych relacji z klientami wewnętrznymi i partnerami biznesowymi (w tym menedżerami wyższego szczebla)

  • Rozumienie procesów biznesowych i gotowość do wspierania innych w osiąganiu celów

  • Język angielski na poziomie co najmniej dobry

  • Kreatywność, nastawienie na poszukiwanie nowych rozwiązań, osiąganie wyznaczonych celów

  • Ponadprzeciętne zdolności komunikacyjne oraz przekonywania innych do proponowanych rozwiązań

  • Gotowość do podróży służbowych

  • Doskonała organizacja własnej pracy

Oferujemy

  • Praca z profesjonalistami pełnymi pasji i chętnymi do dzielenia się wiedzą

  • Przyjazne miejsce pracy

  • Realne możliwości rozwoju zawodowego

  • Opieka medyczna

  • Dofinansowanie karty sportowej

  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie

  • Wczasy pod gruszą

  • Bony świąteczne

  • Udział w wydarzeniach wspierających lokalną społeczność

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich