Recruitment Specialist

Łódź, Woiwodschaft Łódź, Polen DHL Supply Chain 32355 17. June, 2020

Oferujemy:

  • Pracę w świetnym zespole, pełnym pasji i energii do działania z postawą Can - Do

  • Realne możliwości rozwoju zawodowego w organizacji zatrudniającej ponad 4 000 pracowników. W ostatnim roku zatrudniliśmy ponad 2 500 osób a 70% kadry kierowniczej wyłaniamy w ramach wewnętrznych promocji

  • Tworzenie oraz udział w projektach z obszaru Employer Branding

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę

  • Opieka medyczna Medicover

  • Dofinansowanie do ubezpieczenia na życie

  • Dofinansowanie do karty sportowej Multisport

  • „Wczasy pod gruszą”

Zakres zadań na stanowisku:

  • Realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska operacyjne, specjalistyczne i kierownicze

  • Tworzenie strategii pozyskiwania kandydatów oraz dobór narzędzi z obszaru marketingu rekrutacji

  • Troska o doskonały Candidate Experience

  • Dbanie o pozytywne relacje ze współpracownikami/wewnętrznymi klientami

  • Prowadzenie działań mających na celu wzmacnianie wizerunku pracodawcy na rynku

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w realizacji projektów rekrutacyjnych na stanowiska operacyjne, specjalistyczne oraz kierownicze

  • Doświadczenie w agencji/firmie doradztwa personalnego będzie atutem

  • Pasja oraz inicjatywa w działaniu

  • Dobra znajomość angielskiego

Zahlen und Fakten

  • Arbeitszeiten

    40

  • Geschäftsbereich

  • Reisetätigkeit erforderlich

    less 50%

  • Beschäftigungsart

    Unbefristet Vollzeit

  • Schichtarbeit

    Tagschicht