Pracownik Wsparcia Magazynu

Łódź, Woiwodschaft Łódź, Polen DHL Supply Chain 68239 15. April, 2021
natalia.osinska@dhl.com

Zakres zadań na stanowisku:

  • Rozwiązywanie problemów systemowych zgłaszanych przez pracowników,
  • Wyjaśnianie/szkolenie pracowników z zagadnień dot. obsługi systemu, skanerów, urządzeń,
  • Współpraca ze Specjalistami ds. Systemów Magazynowych w zakresie zgłaszania usterek systemu i jego doskonalenia,
  • Wyjaśnianie/szkolenie pracowników z zagadnień dot. poprawnego przebiegu procesów obsługi urządzeń, poprawnego procesowania zgodnie z instrukcjami pracy i wymaganiami BHP,
  • Zgłaszanie usterek, uszkodzeń, zakłóceń dotyczących infrastruktury do DUR oraz kierownictwa,
  • Tworzenie instrukcji pracy w zakresie wynikającym z zakresu obowiązków na tym stanowisku,
  • Osiąganie wskaźników podanych przez pracodawcę,
  • Wsparcie przy inwentaryzacjach,
  • Kontrola procesów przepływu materiałów w danym obszarze magazynowania,
  • Współpraca z pozostałymi działami oddziału w zakresie utrzymania ciągłości procesów magazynowych.
Oczekiwania:
  • Znajomość procesów magazynowych,
  • Obsługa komputera,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę,
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego w organizacji,
  • Bezpłatny transport,
  • Opieka medyczna Medicover,
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia na życie,Dofinansowanie do karty sportowej Multisport,
  • „Wczasy pod gruszą”.

Zahlen und Fakten

  • Arbeitszeiten

    40

  • Geschäftsbereich

  • Reisetätigkeit erforderlich

    No travel required

  • Beschäftigungsart

    Unbefristet Vollzeit

  • Schichtarbeit

    Rotierend