Pracownik Magazynu (Operator wózka widłowego)

Łódź, Woiwodschaft Łódź, Polen DHL Supply Chain 35430 16. July, 2020

DHL Supply Chain to jedna z jednostek biznesowych DHL, w ramach której oferujemy naszym Klientom odpowiednio dostosowane logistyczne i przemysłowe rozwiązania z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw, magazynowania, dystrybucji oraz usług tworzących wartość dodaną.

Poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik Magazynowy (Operator wózka widłowego).

Miejsce pracy: Łódź - Nowy Józefów.

Oferujemy:
• Umowę o pracę
• Bezpłatny transport na terenie Łodzi
• Dodatkowe premie pieniężne w ramach programu poleceń pracowniczych
• Prywatną opiekę medyczną
• Dofinansowanie do karty Multisport
• Ubezpieczenie na życie na atrakcyjnych warunkach
• "Wczasy pod gruszą"
• Bony Świąteczne

Zakres zadań na stanowisku:
• Wykonywanie operacji magazynowych, takich jak: rozładunek, załadunek, rozwożenie towaru po lokacjach, kompletacja towaru wg zamówień,
• Dbałość o wysoką jakość powierzonego towaru,
• Praca z narzędziem: skanerem.

Oczekiwania:
• Doświadczenie w obsłudze wózka widłowego bocznego wysokiego składu,
• Uprawnienia do obsługi wózków widłowych potwierdzone zaświadczeniem UDT,
• Zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich