Pracownik Magazynowy Łódź

Łódź, Woiwodschaft Łódź, Polen SUPPLY CHAIN 19955 31/07/2020

Pracownik Magazynowy Łódź - Nowy Józefów

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Bezpłatny transport na terenie Łodzi

  • Dodatkowe premie pieniężne w ramach programu poleceń pracowniczych

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Ubezpieczenie na życie na atrakcyjnych warunkach

  • "Wczasy pod gruszą"

  • Bony Świąteczne

Zakres zadań na stanowisku:

  • Wykonywanie operacji magazynowych, takich jak: rozładunek, załadunek, rozwożenie towaru po lokacjach, kompletacja towaru wg zamówień

  • Dbałość o wysoką jakość powierzonego towaru

  • Praca z narzędziem: skanerem

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na magazynie

  • Doświadczenie obsługi skanera

  • Doświadczenie w obsłudze wózka widłowego bocznego wysokiego składu

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych potwierdzone zaświadczeniem UDT

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich

    DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.