Planning Specialist - Wave Planner

Łódź, Woiwodschaft Łódź, Polen DHL Supply Chain 63706 12. March, 2021

Zakres zadań na stanowisku:

·Planowanie zamówień klienta w systemie zgodnie z wyznaczonym harmonogramem

·Nadzór nad właściwym poziomem wypełnienia magazynu

·Analiza zawartości zleceń i decydowanie o rodzaju ich kompletowania

·Kontakt z klientem w zakresie informacji o aktualnym statusie zleceń

·Współpraca z działami: transportu, administracji, obsługi klienta, magazynem

·Przygotowywanie cyklicznych raportów zgodnie z oczekiwaniami Klienta i przełożonego

·Znajomość procesów w obszarze gospodarki magazynowej, a także w obszarze systemowym (pełny cykl: przyjęcie, wydanie, liczenie cykliczne, korekty magazynowe, obsługa skanera)

·Obsługa procesu Replenishmentu

·Przestrzeganie i nadzorowanie wymagań jakościowych klienta

·Wykonywanie dodatkowych obowiązków powierzonych przez przełożonych

Wymagania:

·Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

·Wykształcenie wyższe związane z logistyką

·Zdolność ustalania priorytetów

·Umiejętność rozwiązywania problemów

·Zdolności analityczne

·Znajomość systemów IT, w tym JDA RP lub NTV będzie dodatkowym atutem

·Doświadczenie w telefonicznej lub bezpośredniej obsłudze klientów

·Udokumentowane doświadczenie w planowaniu i przygotowywaniu założeń

·Zaawansowana znajomość MS Office (Excel)

·Znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie na poziomie minimum B1

·Umiejętność dostosowania się do procedur i przepisów BHP oraz p.poż

·Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym

Oferujemy:

·Umowę o pracę

·Dodatkowe premie pieniężne w ramach programu poleceń pracowniczych – 300 PLN

·Prywatną opiekę medyczną

·Dofinansowanie do karty Multisport

·Ubezpieczenie na życie na atrakcyjnych warunkach

·"Wczasy pod gruszą"

·Bony Świąteczne

·Realne możliwości rozwoju zawodowego

Zahlen und Fakten

  • Arbeitszeiten

    40

  • Geschäftsbereich

  • Reisetätigkeit erforderlich

    No travel required

  • Beschäftigungsart

    Unbefristet Vollzeit

  • Schichtarbeit

    Rotierend