Operations Manager

Łódź, Woiwodschaft Łódź, Polen DHL Supply Chain 62467 3. March, 2021
natalia.osinska@dhl.com

ZAKRES ZADAŃ NA STANOWISKU:
  • Wsparcie kierownika centrum dystrybucji w procesach operacyjnych poprzez zarządzanie nieprodukcyjnymi obszarami funkcjonowania operacji logistycznej (zakupy, obsługa klienta, etc.).
  • Zarządzanie podległymi działami i bieżące raportowanie do struktur wewnętrznych i Klienta.
  • Odpowiedzialność za kontraktowe KPI oraz wdrażanie działań optymalizacyjnych wspólnie z kierownictwem.
  • Dbałość o prawidłowe funkcjonowanie podległych działów, obieg dokumentacji i osiągane efekty
  • Wsparcie w realizacji założeń budżetowych poprzez ich analizę, zaplanowanie zasobów do ich realizacji, monitorowanie zmian i odchyleń w założeniach i aktualizacja planów zasobowych.
  • Zarządzanie współpracą z agencjami pracy, koordynacja współpracy i  nadzór nad rozliczeniami.

OCZEKIWANIA:
  • Min. 3 letnie doświadczenie w firmie logistycznej/ produkcyjnej /automotive na kierowniczym stanowisku (team leader, mistrz, kierownik zmiany, itp.).
  • Bardzo dobre, praktyczne rozumienie funkcjonowania operacji logistycznej, najlepiej dla klienta kontraktowego.
  • Min. 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu kilku osobowym zespołem.
  • Umiejętność planowania zadań,  monitorowania postępu ich realizacji oraz kontroli wyników.
  • Bardzo przydatna będzie wiedza z zakresu planowania zasobów, KP oraz regulacji współpracy z Agencjami Pracy (w innym przypadku, wszystkiego Cię nauczymy).
  • Bardzo dobra znajomość Excel oraz myślenie analityczne.
  • Orientacja na cel oraz umiejętność pracy wielowątkowej.
  • Umiejętność prowadzenia komunikacji na różnych poziomach.
  • Bardzo dobra organizacja czasu, mile widziane doświadczenie w zarządzaniu rozproszonymi zespołami.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z Klientem (min. B1).

Zahlen und Fakten

  • Arbeitszeiten

    40

  • Geschäftsbereich

  • Reisetätigkeit erforderlich

    less 20%

  • Beschäftigungsart

    Unbefristet Vollzeit

  • Schichtarbeit

    Tagschicht