Kierownik Zmiany

Łódź, Woiwodschaft Łódź, Polen DHL Supply Chain 55546 21. December, 2020

Zakres zadań na stanowisku:

·Planowanie, zarządzanie i dostosowanie poziomu zatrudnienia do potrzeb operacyjnych,

·Wykonywanie pracy w oparciu o obowiązujące standardy operacyjne i jakościowe,

·Zapewnienie aby polityki i zasady firmy były komunikowane, stosowane i egzekwowane,

·Organizowanie i kierowanie działami nastawionymi na podnoszenie poziomu produktywności,

·Terminowa realizacja zleceń i dostaw,

·Raportowanie aktywności operacji magazynowych do bezpośredniego przełożonego,

·Zarządzanie zespołem podległych pracowników między innymi poprzez planowanie/organizowanie pracy, delegowanie zadań, wyznaczanie celów, monitorowanie pracy,

·Informowanie członków zespołu o obowiązujących praktykach i metodach pracy oraz procedurach,

·Bieżące kierowanie operacją celem zapewnienia bezpiecznego, zgodnego z wymogami BHP i ochrony oraz sprawiedliwego środowiska pracy członkom zespołu,

·Wykonywanie dodatkowych obowiązków powierzonych przez przełożonych.

Preferowane oczekiwania:

·Doświadczenie w zarządzaniu operacjami w obszarze łańcucha dostaw, produkcji,

·Umiejętności analityczne oraz organizacyjne,

·Zarządzanie zespołem - budowanie ducha zespołu,

·Zdolność ustalania priorytetów,

·Znajomość branży outsourcingowej będzie dodatkowym atutem.

Zahlen und Fakten

  • Arbeitszeiten

    40

  • Geschäftsbereich

  • Reisetätigkeit erforderlich

    No travel required

  • Beschäftigungsart

    Unbefristet Vollzeit

  • Schichtarbeit

    Rotierend