Area Manager

Łódź, Woiwodschaft Łódź, Polen DHL Supply Chain 60107 9. February, 2021

Zakres zadań na stanowisku:

  • Zarządzanie obszarem inbound/outbound,
  • Rozwiązywanie bieżących wyzwań operacyjnych,
  • Monitorowanie wskaźników KPI,
  • Szybkie reagowanie na bieżące zmiany priorytetów na operacji,
  • Zapewnienie bezpiecznego miejsca pracy dla setek osób,
  • Efektywne przewodzenie podległą kadrą mając na uwadze założenia budżetowe oraz wskaźniki efektywności,
  • Inicjowanie usprawnień w podległych procesach magazynowych,
  • Zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług zgodnie z oczekiwaniami klienta,
  • Wdrażanie nowych usług oraz zarządzanie relacjami z klientem,
  • Budowanie oraz wspieranie rozwoju kultury ciągłych usprawnień procesów.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu operacjami w obszarze łańcucha dostaw, produkcji,
  • Udział w projekcie greenfield będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość branży outsourcingowej będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętność szerokiego spojrzenia na podległe procesy,
  • Umiejętność zarządzania relacjami z klientem B2B,
  • Proaktywne podejście do rozwiązywania problemów operacyjnych oraz odwaga w podejmowaniu decyzji,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz organizacyjne.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę,
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego w organizacji,
  • Bezpłatny transport,
  • Opieka medyczna Medicover,
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia na życie,Dofinansowanie do karty sportowej Multisport,
  • „Wczasy pod gruszą”.

Zahlen und Fakten

  • Arbeitszeiten

    40

  • Geschäftsbereich

  • Reisetätigkeit erforderlich

    No travel required

  • Beschäftigungsart

    Unbefristet Vollzeit

  • Schichtarbeit

    Rotierend