Máte skúsenosti s riadením ľudí a hľadáte nové výzvy? Ponúkame prácu Supervízora v DHL!

Nové Mesto nad Váhom, Trencin, Slowakei (Slowakische Republik) SUPPLY CHAIN 22223 05/04/2020

Náplň práce:

©Koordinácia nasadenia  zmeny na pridelenom úseku haly, plánovanie personálu,

©Zabezpečenie plynulého toku logistických procesov (materiál, obaly, hotová výroba),

©Priama kontaktná osoba zmenových majstrov výroby zákazníka,

©Zavádzanie a dozor nad všetkými platnými procesnými smernicami a pracovnými postupmi,

©Školenie a zaúčanie pracovníkov na pracovné inštrukcie ,

©Reprezentovanie DHL na profesionálnej úrovni v súlade s vytváraním pozitívneho imidžu spoločnosti.

©Práca v trojzmennej prevádzke.