Dispečer príjmu materiálu (m/ž)

Nové Mesto nad Váhom, Trencin, Slowakei (Slowakische Republik) DHL Supply Chain 54434 11. December, 2020

Účelom tejto pracovnej pozície je zabezpečenie plynulej nakládky a vykládky materiálu a obalov pre chod prevádzky a výroby.

Náplň práce:

·Kontrola prijímaného materiálu a jeho následná kontrola s dodacím listom

·Písanie logistických incidentov

·Systémový presun vratných obalov

·Zaevidovanie prijatého materiálu, tlač obalových listov

·Príjem vzoriek, režijných objednávok a reklamácií

·Používanie VZV

Požiadavky na uchádzača:

·Skúsenosti s prácou v sklade

·Stredoškolské vzdelanie

·Preukaz obsluhy motorových vozíkov (minimálne skupina W1)

·Anglický jazyk – základy

·Schopnosť a ochota pracovať na zmeny

·Schopnosť práce v rýchlo sa meniacom prostredí a požiadavkách

·Schopnosť základného matematického myslenia

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich

    DHL Logistics (Slovakia), spol. s r.o.

„Die Deutsche Post DHL bietet mir Sicherheit, die Chance mich weiterzuentwickeln und die Möglichkeit, in fast jedem Land der Welt zu arbeiten.“

Aktueller Mitarbeiter – Senior Consultant in Bonn