Graduate Program - Shift manager (m/f)

Nitra, Nitra, Slowakei (Slowakische Republik) DHL Supply Chain 68343 30. April, 2021

Ako účastník Graduate Programu budete mať príležitosť spoznávať rôzne oblasti skladovej operatívy, nadobúdať skúseností z rôznych prevádzok v rámci spoločnosti DHL a tiež získate možnosť zúčastniť sa na rôznych rozvojových tréningoch.

Náplň práce:

• Podporuje operatívu pri dosahovaní cieľov stanovených manažmentom

• Dodržiava základné operatívne postupy a procedúry v súlade s vytvorenými SOP

• Aktívne sa zúčastňuje a pracuje na projektoch, ktoré sú mu pridelené. Informuje kľúčových stakeholders o priebehu projektu

• Podporuje zabezpečenie plynulého chodu prevádzky

• Administratívna podpora operatívy, administratívne práce potrebné pre plynulý chod skladu. Jedná sa o práce súvisiace so zabezpečením operatívnych požiadaviek, ako kontrola, spracovávanie, archivácia, nahrávanie do systému rôznych typov dokumentov.

• Dodržiava príslušné procedúry a predpisy a navrhuje ich zlepšovanie.

• Podporuje koordináciu činnosti a prispieva k vzájomnej spolupráci medzi jednotlivými oddeleniami

• Vytvára štatistiky a analýzy pre interného i externého zákazníka alebo dodávateľa.

• Poskytuje informácie príslušným úradom podľa potreby a požiadavky. Rieši prípadné nezhody.

• Reprezentuje DHL na profesionálnej úrovni v súlade s vytváraním pozitívneho imidžu spoločnosti.

Požiadavky na uchádzača:

  • SŠ vzdelanie s maturitou
  • Skúsenosti s prácou v sklade (povolenie na obsluhu manipulačnej techniky výhodou)
  • Anglický jazyk - pokročilý
  • Znalosť MS Office na pokročilej úrovni
  • Predpoklady pre schopnosť riadiť tím ľudí, riadiť procesy
  • Predpoklady pre prácu s ľuďmi, schopnosť riešiť problémy a aktívne počúvať, komunikovať. Schopnosť implementovať a dodržiavať štandardy vo vlastnom tíme

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich

    DHL Logistics (Slovakia), spol. s r.o.

„Die Deutsche Post DHL bietet mir Sicherheit, die Chance mich weiterzuentwickeln und die Möglichkeit, in fast jedem Land der Welt zu arbeiten.“

Aktueller Mitarbeiter – Senior Consultant in Bonn