DISPONENT PŘEPRAVY

Nepřevázka, Mittelböhmische Region, Tschechien SUPPLY CHAIN 13198 23/10/2019

Chcete se stát součástí týmu transportu v Nepřevázce s jistotou dlouhodobé spolupráce?

  • Rádi komunikujete a mluvení je Vaše parketa?
  • Jste odolní a stres si na Vás nepřijde?
  • Jste tak trochu obchodník/obchodnice?
  • Jste pečlivý/á a rád/a dotahujete věci do konce?
  • Logické uvažování a rychlé rozhodování je pro Vás samozřejmost?
  • Máte pokročilou znalost angličtiny, nebo němčiny?

Zkušenosti v logistice a transportu vítáme a umíme je ocenit

Jaká bude Vaše náplň práce

  • Plánovat vytěžování, prodávat a monitorovat přepravy
  • Komunikovat s dodavateli a dopravci
  • Komunikovat se skladem, určovat priority nakládky/vykládky
  • Celou náplň práce nebudeme popisovat, necháme si část i na osobní pohovor

Co Vám za to nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení ušité na míru
  • Stravenky v hodnotě 80,-Kč, které jsou plně hrazené zaměstnavatelem
  • 25 dní dovolené
  • Balíček zaměstnaneckých výhod - CAFETERIA
  • Multisport kartu
  • Levnější tarify od operátorů O2 a T-Mobile
  • Myslíme i na Vaše stáří a nabízíme penzijní pojištění
  • Pojištění zdarma pro případ, že při práci způsobíte škodu

.. a spousty dalších

Tomáš Bureš
Telefon: +420 725 627 251

Zahlen und Fakten

  • Arbeitszeiten

    40

  • Geschäftsbereich

    DHL Supply Chain, s.r.o.

  • Schichtarbeit

    Tagschicht