Kontroler stanów magazynowych

Międzyrzecz, Woiwodschaft Lebus, Polen DHL Supply Chain 49064 26. October, 2020

Jak wygląda praca w DHL Supply Chain? Nasz świat jest pełen wyzwań, a my jesteśmy pełni pasji!

Będziesz odgrywać istotną rolę w zapewnianiu naszym klientom usług i rozwiązań wysokiej jakości. Jako naszemu pracownikowi oferujemy Ci fascynujące możliwości rozwoju i wyzwania w różnych działach i na różnych stanowiskach. Na sam początek proponujemy Ci stanowisko:

Kontroler stanów magazynowych - Międzyrzecz

Główne obowiązki:

  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz PPOŻ
  • Nadzorowanie i przeprowadzanie inwentaryzacji cyklicznej
  • Wyjaśnianie rozbieżności w stanach magazynowych - odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych
  • Korygowanie stanów magazynowych
  • Obsługa systemów komputerowych - zgodnie z procedurami operacyjnymi i jakościowymi w zakresie kontroli stanów magazynowych
  • Wydawanie i lokowanie towaru na polecenie działów jakości
  • Zmiana statusu produktów - blokowanie produktów, uwalnianie
  • Przeprowadzanie procesu realokacji towaru zgodnie z wytycznymi
  • Codzienne raportowanie - przygotowywanie danych do OPS
  • Wyszukiwanie przyczyn niezgodności oraz ich raportowanie
  • Wyjaśnienie reklamacji
  • Analizowanie ilości dostępnego miejsca magazynowania - inicjowanie akcji optymalizacji stoku (konsolidacja, realokacja)
  • Praktyczna znajomość procesów przyjęcia, lokowania, pickingu i wysyłania oraz wykonywanie czynności typowych dla tych procesów
  • Utrzymywanie kontaktu z Klientem
  • Wspieranie wszystkich procesów magazynowych w odniesieniu do kwestii jakościowych

Wymagania:

  • Wykształcenie co najmniej średnie
  • Doświadczeniew pracy na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego – mile widziane
  • Wiedza z zakresu gospodarki magazynowej
  • Umiejętność ustalania priorytetów i organizacji pracy własnej
  • Analityczne podejście do rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę
  • Benefity: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wczasów, karty Multisport oraz ubezpieczenia na życie
  • „Wczasy pod gruszą”
  • Możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego w największej firmie na świecie z branży logistyki kontraktowej
  • Praca w wysokich standardach BHP

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich