Lider zespołu - Kraków Wschód (Kokotów)

Krakau, Woiwodschaft Kleinpolen, Polen SUPPLY CHAIN 22081 30/01/2020

Lider Zespołu - Kraków

Zakres zadań na stanowisku:

  • Zarządzanie zespołem podległych pracowników przez planowanie, organizowanie pracy, delegowanie zadań.
  • Szkolenie pracowników oraz dbanie o ich efektywną pracę.
  • Zapewnienie skutecznej komunikacji, organizacja spotkań zespołu, prowadzenie codziennych odpraw.
  • Dbanie o przestrzeganie wewnętrznych procedur, BHP oraz procesów pracy na rzecz klienta.
  • Zarządzanie operacjami magazynowymi oraz wprowadzanie i inicjowanie usprawnień.

Oczekiwania:

  • Umiejętność obsługi SAP lub doświadczenie w systemach magazynowych.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę.
  • Benefity: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wczasów, karty Multisport oraz ubezpieczenia na życie.
  • „Wczasy pod gruszą”.
  • Możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego w największej firmie na świecie z branży logistyki kontraktowej.
  • Praca w wysokich standardach BHP.

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich