Learning & Development Specialist

Kattowitz, Schlesien, Polen DHL Supply Chain 39673 28. August, 2020

Zakres zadań na stanowisku

•             Prowadzenie certyfikowanych szkoleń, warsztatów oraz webinarów,

•             Zapewnienie rozwoju umiejętności trenerskich w organizacji w tym prowadzenie szkoleń TTT (‘Train the trainers’),

•             Administrowanie obszarem L&D zgodnie ze standardami Firmy – procesy i system,

•             Przygotowanie materiałów szkoleniowych,

•             Współpraca z kierownikami oddziałów i działem HR celem przygotowania matryc szkoleniowych, potrzeb szkoleniowych, planów szkoleń i monitoring ich realizacji,

•             Organizowanie szkoleń (hotel, catering, komunikacja z uczestnikami, kontrola kosztów zgodnie z wyznaczonym budżetem, itd), prowadzenie dokumentacji związanej ze szkoleniami oraz zapewnienie właściwej ilości i jakości materiałów szkoleniowych.

Preferowane oczekiwania

•             Co najmniej 2-3 letnie doświadczenie w pracy trenera(doświadczenie w szkoleniu pracowników w obszarze logistyki lub produkcji będzie dodatkowym atutem),

•             Ukończone studia wyższe o profilu pedagogicznym, zarządzania zasobami ludzkimi lub o podobnym profilu,

•             Znajomość narzędzi MS Excel i Power Point na poziomie zaawansowanym,

•             Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym,

•             Wysokie umiejętności interpersonalne, wewnętrzna motywacja i energia w działaniu,

•             Gotowość i dyspozycyjność do odbywania podróży służbowych (około 50%).

Zahlen und Fakten

  • Arbeitszeiten

    40

  • Geschäftsbereich

  • Reisetätigkeit erforderlich

    more than 75%

  • Beschäftigungsart

    Unbefristet Vollzeit

  • Schichtarbeit

    Tagschicht