Koordynator magazynu

Jesionka, Woiwodschaft Masowien, Polen DHL Supply Chain 55511 13. April, 2021
Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
Koordynator Magazynu
Miejsce pracy: Jasionka

Zakres zadań na stanowisku:

  • Nadzór nad całościowym funkcjonowaniem procesu w magazynie oraz dostosowywanie go do bieżących potrzeb
  • Zarządzanie podległym zespołem (do 40 pracowników)
  • Planowanie i monitorowanie sprawnego przepływu towaru, podejmowanie proaktywnych działań w celu realizacji planu
  • Sporządzanie raportów oraz analiz
  • Poszukiwanie i wdrażanie optymalnych rozwiązań
  • Dbałość o zapewnienie bezpiecznych warunków pracy w magazynie

Preferowane oczekiwania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie w obszarze zarządzania operacją magazynową
  • Umiejętność planowania i skutecznej realizacji zadań
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność szybkiej analizy i podejmowania samodzielnych decyzji
  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Umiejętność budowania relacji i kierowania zespołem
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomość przepisów z zakresu czasu pracy
  • Umiejętność motywowania oraz rozwijania pracowników

Oferujemy

  • Praca z profesjonalistami pełnymi pasji i chętnymi do dzielenia się wiedzy
  • Przyjazne miejsce pracy
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego
  • Prywatna opieka medyczna
  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie
  • Wczasy pod gruszą
  • Premie świąteczne
  • Udział w wydarzeniach wspierających lokalną społeczność

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich