Vedoucí fakturace

Jažlovice, Mittelböhmische Region, Tschechien SUPPLY CHAIN 19461 29/12/2019

Chcete se stát součástí týmu fakturace v Bezděčíně u Ml. Boleslavi v klidném prostředí a jistotou dlouhodobé spolupráce?

Rád/a komunikujete a zařizujete více činností najednou? Jste v číslech jako doma? Máte zkušenosti s vedením menšího kolektivu nebo máte chuť se to naučit?

ANO? Tak pokračujte..

Nejprve se podíváme na to, co budete dělat:

  • řídit tým fakturačního oddělení
  • s Vaším týmem budete zajišťovat plynulý chod fakturačního oddělení
  • budete hlídat včasnou a plynulou fakturaci přeprav vybraných zákazníků
  • spolupracovat s dalšími vnitropodnikovými odděleními
  • kontrolovat plnění KPIs, řešit reklamace, pohledávky

celou náplň práce nebudeme popisovat, necháme si část i na osobní pohovor

a teď přijde otázka, co Vám za to nabízíme:

  • budete mít příležitost pracovat ve stabilním a příjemném kolektivu
  • budete trávit o týden déle na dovolené (25 dní)
  • SHELL kartu na tankování za zvýhodněné ceny
  • budete dostávat stravenky v hodnotě 80,- Kč, které jsou celé hrazené zaměstnavatelem
  • dostanete příležitost vzdělávat se a osobnostně růst
  • zdarma Vás pojistíme pro případ, že při práci způsobíte škodu
  • myslíme i na Vaše stáří a nabízíme penzijní připojištění
  • vy i vaše rodina budete moct telefonovat za super ceny

A koho vlastně hledáme?

  • umíte vzít zodpovědnost do svých rukou
  • rád/a komunikujete a sdílíte informace se svým týmem
  • máte rád/a výzvy a vždy se snažíte je dotáhnout
  • máte raději "How are you?" nebo "Wie geht´s?" nezáleží :) AJ nebo NJ u nás využijete
  • máte přehled v účetních a daňových zákonech
  • fakturace, fakturace, fakturace - nevadí Vám, že je jí hodně :)

Kontaktujte nás!

Tomáš Bureš
Recruiter/specialista náboru
mobil: +420 725 627 251
email: tomas.bures@dhl.com

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich

    DHL Supply Chain, s.r.o.

  • Beschäftigungsart

    Unbefristet Vollzeit