ÚDRŽBÁŘ

Jažlovice, Mittelböhmische Region, Tschechien SUPPLY CHAIN 20306 13/01/2020

Nově vznikající projekt společnosti DHL hledá nové kolegy! Jedná se o stabilní zaměstnání s možností kariérního růstu ...

Pro naši pobočku v Jažlovicích hledáme vhodného kandidáta na pozici servisního technika/údržbáře
který se spolu s námi bude podílet na bezproblémovém chodu skladu a celého areálu a postará se o to,
aby se nám všem zde pracovalo příjemně a bezpečně.

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

  • Zajišťovat správu skladu a plynulý chod technických zařízení vč. dopravních linek
  • Spolupracovat s externími dodavateli a partnery
  • Budete zodpovědný/á za vedení evidence a vyřizování reklamace zařízení
  • Zajišťovat opravárenské a údržbářské práce dle potřeby
  • Zajišťovat agendu kontrol BOZP a PO

POŽADUJEME:

  • Mechanickou zručnost
  • Středoškolské vzdělání a praxi na obdobné pozici
  • Komunikativního kolegu s dobrými organizačními schopnostmi
  • Kolegu, který má řidičské oprávnění sk. B
  • Někoho, kdo má obecný přehled a orientuje se v technických věcech
  • Kolegu s dobrým přístupem k zákazníkovi

Platná vyhláška č.50/1978 §6 je výhodou, ne však PODMÍNKOU

NABÍZÍME:

  • Možnost se realizovat
  • Stravenky v hodnotě 90,-Kč, které jsou plně hrazené zaměstnavatelem
  • 25 dní dovolené
  • Jazykové kurzy
  • Prima partu, bezpečné a čisté prostředí
  • Balíček zaměstnaneckých výhod - CAFETERIA
  • Multisport kartu
  • Svozový autobus z Opatova
  • Levnější tarify od operátorů O2 a T-Mobile
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Pojištění zdarma pro případ, že při práci způsobíte škodu
  • S DHL lze využít spoustu slev v denním životě – třeba na plyn, elektřinu nebo nákup elektroniky

a mnoho dalších benefitů v rámci firmy

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich

    DHL Supply Chain, s.r.o.

  • Beschäftigungsart

    Unbefristet Vollzeit