HR Specialista - Junior

Jažlovice, Mittelböhmische Region, Tschechien SUPPLY CHAIN 20138 30/09/2020

Jsme moderní logistická firma s 25 letou tradicí na českém trhu. Skladujeme a přepravujeme zboží pro řadu známých značek. Je nás 2400 v 16 pobočkách po celé ČR a přesto dbáme na potřeby každého z Vás. Staráme se o Vaše bezpečí, máme lidský a férový přístup. Chcete to zažít? Neváhejte a přidejte se k nám, díky Vám budeme ještě lepší!

Baví vás práce s lidmi, pomáhat jim, hledat řešení a dotahovat věci do konce? Chcete se co nejvíce naučit personální činnosti a získat HR know-how pro možnost dalšího růstu a být perfektní HR do budoucna? U nás dostanete příležitost!

Do našeho týmu hledáme kolegu / kolegyni

Pracovní náplň:

• Příprava HR reportů a analýz v oblasti odměňování
• Navrhovat a realizovat zlepšení v oblasti odměňování
• Spoluúčast při přípravě politiky odměňování a mzdového systému
• Spolupracovat se členy HR týmu
• Personální podpora manažerům

Požadujeme:

• Pokročilou znalost excelu
• Komunikativní znalost angličtiny (B2)
• Organizační, komunikační a prezentační dovednosti
• Odolnost vůči stresu, časová flexibilita
• Zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, přesnost

Nabízíme:

• Zaškolení od A do Z
• Různorodou práci plnou výzev a možností naučit se denně něco nového
• Zázemí stabilní společnosti
• Možnost dalšího vzdělávání a odborná školení, jazykové kurzy
• Stravenky v hodnotě 80 Kč plně hrazené zaměstnavatelem
• Týden dovolené navíc (25 dní)
• Mnoho dalších firemních benefitů

Zahlen und Fakten

  • Arbeitszeiten

    8

  • Geschäftsbereich

    DHL Supply Chain, s.r.o.

  • Reisetätigkeit erforderlich

    No travel required

  • Beschäftigungsart

    Unbefristet Vollzeit

  • Schichtarbeit

    Tagschicht