APPLICATION CONSULTANT

Jažlovice, Mittelböhmische Region, Tschechien SUPPLY CHAIN 13209 23/10/2019

Jsme moderní logistická firma s 25 letou tradicí na českém trhu. Skladujeme a přepravujeme zboží pro řadu známých značek. Je nás 2400 v 16 pobočkách po celé ČR, a přesto dbáme na potřeby každého z Vás. Máme lidský a férový přístup.

Dejte nám o sobě vědět a my Vás podpoříme ve Vašem profesním rozvoji

Baví Vás práce v oblasti IT?
Rád/a používáte nové technologie a postupy?
Chcete pracovat pro jedničku na logistickém trhu a být u toho?
Kromě zaměření na IT rád/a pracujete s lidmi?
Pak hledáme právě Vás!

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

  • Spolupracovat na projektech s experty vývojáři, zadavateli, business týmy a IT
  • Aktivní participace na realizaci zvoleného IT řešení
  • Návrh IT řešení, tvorba zadávací dokumentace
  • Aktivní komunikace se zákazníkem
  • Analýza zákaznických požadavků
  • Dbát na dodržování doporučených postupů, ověřovat kvalitu a správnost modelů
  • Školení koncových uživatelů
  • Účastnit se schůzek s vedoucími pracovníky IT
  • Z 50% cestovat po přidělených projektech

POŽADUJEME:

  • Vysokoškolské vzdělání příp. SŠ s min. 2 letou praxí na podobné pozici
  • Zkušenosti s databázovými systémy + SQL jazykem – min. 2 roky
  • Zkušenosti s WMS/TMS systémy – velká výhoda
  • Angličtina na pokročilé úrovni - podmínkou
  • Zkušenost z logistiky (řízení skladů a dopravy)
  • Aktivní řidič a chuť cestovat po regionu CEE
  • Mít rád výzvy a nepodléhat stresu
  • Komunikativní zdatnost (Customer facing)
  • Analytické myšlení
  • Rozhodovací schopnosti – umět vybrat vhodné řešení
  • Odevzdávat práci v dohodnutém termínu

NABÍZÍME:

  • Příležitost pracovat pro jedničku na logistickém trhu
  • Možnost cestovat v rámci přidělených projektů
  • Možnost home office
  • Přátelský kolektiv a příjemné prostředí
  • Nabízíme zajímavé ohodnocení
  • Prostor pro seberealizaci
  • Budete trávit o týden déle na dovolené (25 dní)
  • Zdarma Vás pojistíme pro případ, že při práci způsobíte škodu
  • Myslíme i na Vaše stáří a nabízíme penzijní připojištění
  • Vy i Vaše rodina budete moct telefonovat za super ceny
  • Balíček zaměstnaneckých výhod – CAFETERIA a mnoho dalšího

a mnoho dalších benefitů v rámci firmy

Zahlen und Fakten

  • Arbeitszeiten

    40

  • Geschäftsbereich

    DHL Supply Chain, s.r.o.

  • Schichtarbeit

    Tagschicht