Team Leader Expedice

Hlubočky, Olmützer Region, Tschechien SUPPLY CHAIN 13158 23/10/2019

Poohlížíte se po novém zaměstnání ve významné stabilní společnosti, která má co nabídnout? Chcete pracovat pro férového zaměstnavatele, kterému na zaměstnancích záleží?

Jsme moderní logistická firma s mnohaletou tradicí na českém trhu. Skladujeme a přepravujeme zboží pro řadu známých značek a na každém zaměstnanci nám záleží.

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

  • Pochopení pracovních procesů a předpisů
  • Práce s PC (excel), práce v programu SAP, komunikace e-mailem
  • Přejímka zakázek do skladu hotových výrobků (fyzická i administrativní)
  • řízení objednávek obalového materiálu na přijaté zakázky
  • tvorba balících postupů a instrukcí
  • vedení směny skladových operátorů
  • Dodržování pravidel bezpečnosti práce

POŽADUJEME:

  • Zaměstnance se znalostí Excelu (MS Office), čtení popř. i tvorba výkresové dokumentace
  • Zaměstnance, který pracuje pečlivě a spolehlivě
  • Umí efektivně zorganizovat práci sobě i malému týmu
  • Má pozitivní přístup, nadšení a chuť pracovat v logistice lídra leteckého průmyslu
  • Je ochotný pracovat na dvousměnný provoz

NABÍZÍME:

  • přátelský kolektiv a příjemné prostředí
  • zajímavé ohodnocení
  • stravenky v hodnotě 80,- Kč, které plně hradíme
  • budete trávit o týden déle na dovolené (25 dní)
  • myslíme i na Vaše stáří a nabízíme penzijní připojištění
  • Vy i Vaše rodina budete moct telefonovat za super ceny
  • balíček zaměstnaneckých výhod – CAFETERIA a mnoho dalšího

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich

    DHL Supply Chain, s.r.o.