Transport Manager

Głuchów, Woiwodschaft Łódź, Polen DHL Supply Chain 65412 26. March, 2021

natalia.fabiszewska@dhl.com

ZAKRES ZADAŃ NA STANOWISKU:

- Organizowanie przewozów krajowych i międzynarodowych (Linehauls);

- Planowanie oraz śledzenie transportu w systemie zarządzania transportem;

- Pomoc w rozbudowie i dalszym rozwoju istniejących konfiguracji i sieci transportowej;

- Dbałość o skuteczny przepływ informacji pomiędzy centrami logistycznymi, a agencjami spedycyjnymi.

OCZEKIWANIA:

- Ukończone szkolenie zawodowe jako Spedytor;

- Kilkuletnie doświadczenie w zakresie organizacji transportu i spedycji;

- Podstawowa znajomość MS Office (Excel);

- Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem);

- Umiejętność rozwiązywania problemów i radzenia sobie w sytuacjach stresujących;

- Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

OFERUJEMY:

- Przyjazne miejsce pracy;

- Realne możliwości rozwoju zawodowego;

- Opieka medyczna;

- Dofinansowanie karty sportowej;

- Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie;

- Wczasy pod gruszą;

- Bony świąteczne.

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich

    DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.