Staż w dziale HR

Głuchów, Woiwodschaft Łódź, Polen DHL Supply Chain 53600 1. December, 2020
DHL Supply Chain to jedna z jednostek biznesowych DHL, w ramach której oferujemy naszym Klientom odpowiednio dostosowane logistyczne i przemysłowe rozwiązania z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw, magazynowania, dystrybucji oraz usług tworzących wartość dodaną.

W związku z rozwojem nowopowstałej operacji poszukujemy zmotywowanych osób do podjęcia Stażu w dziale HR.

Miejsce pracy: Głuchów (gm. Tuszyn).

OFERUJEMY:

·Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w obszarze HR w międzynarodowej korporacji,

·Obiady za 1zł,

·Odpłatny staż na okres 3-6 miesięcy z możliwością przedłużenia.

ZAKRES ZADAŃ NA STANOWISKU:

·Wsparcie przy zakładaniu i aktualizacji akt osobowych,

·Kompletowanie dokumentacji kadrowej i udział w procesach administracji kadrowej,

·Wsparcie w codziennej pracy działu HR,

·Pomoc przy wprowadzaniu danych do systemów kadrowo-płacowych,

·Wprowadzanie danych do raportów oraz przygotowywanie zestawień i analiz,

·Bieżąca pomoc pracownikom firmy w sprawach personalnych.

OCZEKIWANIA:

·Ukończone studia lub student co najmniej III roku  o kierunku zarządzanie zasobami ludzkimi, administracja lub pokrewnym,

·Zainteresowanie rozwojem w obszarze HR,

·Dyspozycyjność do pracy na co najmniej 1/2 etatu,

·Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków.

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich

    DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.

  • Schichtarbeit

    Tagschicht