Specjalista ds. Rekrutacji

Głuchów, Woiwodschaft Łódź, Polen SUPPLY CHAIN 14132 30/10/2019

Zakres zadań na stanowisku

  • Realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska operacyjne oraz specjalistyczne
  • Tworzenie strategii pozyskiwania kandydatów oraz dobór narzędzi z obszaru marketingu rekrutacji
  • Troska o doskonały Candidate Experience
  • Dbanie o pozytywne relacje ze współpracownikami/wewnętrznymi klientami
  • Prowadzenie działań mających na celu wzmacnianie wizerunku pracodawcy na rynku

Kluczowe umiejętności:

  • Doświadczenie w realizacji projektów rekrutacyjnych na stanowiska operacyjne oraz specjalistyczne
  • Doświadczenie w agencji/firmie doradztwa personalnego będzie atutem
  • Pasja oraz inicjatywa w działaniu
  • Komunikatywna znajomość angielskiego

Oferujemy

  • Praca z profesjonalistami pełnymi pasji i chętnymi do dzielenia się wiedzą,
  • Przyjazne miejsce pracy,
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego,
  • Opieka medyczna,
  • Dofinansowanie karty sportowej,
  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie,
  • Wczasy pod gruszą,
  • Bony świąteczne,
  • Udział w wydarzeniach wspierających lokalną społeczność.

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich