Specjalista ds. bhp

Głuchów, Woiwodschaft Łódź, Polen SUPPLY CHAIN 14832 05/11/2019

Oferujemy

  • Realne możliwości rozwoju zawodowego
  • Opieka medyczna Medicover
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia na życie
  • Dofinansowanie do karty sportowej Multisport
  • „Wczasy pod gruszą”
  •  Dofinansowanie do wydarzeń sportowych
  • Uczestniczenie w budowie przyjaznego miejsca pracy w regionie dla setek osób

Zakres zadań na stanowisku
  • Wypełnianie obowiązków służby BHP zawartych w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U 1997 mr 109 poz. 704) z późniejszymi zmianami
  • Prowadzenie szkoleń wstępnych z zakresu BHP dla nowo zatrudnionych Pracowników , nadzór nad szkoleniami okresowymi
  • Stałe podnoszenie świadomości bezpieczeństwa pracy wśród pracowników firmy
  • Monitorowanie zgodności wewnętrznych przepisów BHP z aktualnymi aktami prawnymi
  • Dokumentowanie przyczyn i okoliczności wypadków przy pracy oraz zdarzeń potencjalnie wypadkowych
  • Prowadzenie analiz i ocen ryzyka na stanowiskach pracy oraz ich aktualizacja
  • Prowadzenie i zarządzanie dokumentacją związanej z obszarem BHP, PPOŻ i ochrony środowiska

Preferowane oczekiwania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe
  • 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa z zakresu BHP
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Uprawnienia Inspektora Ochron Przeciwpożarowej będą dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kat. B

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich

    DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.