Pracownik Wsparcia Magazynu - SZEWC

Głuchów, Woiwodschaft Łódź, Polen DHL Supply Chain 43699 24. September, 2020

Miejsce pracy: Głuchów (gm. Tuszyn)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
  • Obiady 1 zł,
  • Owocowe środy,
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego oraz finansowego w rozwijającej się operacji,
  • Opieka medyczna Medicover,
  • Dofinansowanie do karty sportowej Multisport,
  • „wczasy pod gruszą”
  • Darmowy dojazd do pracy

Opis stanowiska:

  • praca przy drobnych naprawach szewskich przy użyciu standardowych narzędzi szewskich oraz skanera i monitora

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • samodzielność, dokładność
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • gotowość do pracy 2-zmianowej (5:45 - 14:00 oraz 15:00 - 23:15
  • chęć uczestniczenia w budowie przyjaznego nowego miejsca pracy w regionie dla tysięcy osób

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich

    DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.

  • Beschäftigungsart

    Unbefristet Vollzeit