Pracownik magazynowy

Głuchów, Woiwodschaft Łódź, Polen SUPPLY CHAIN 13720 28/10/2019

OD 1.10 NOWE, WYŻSZE WYNAGRODZENIE (do 3720 PLN BRUTTO, w tym: podstawa, premia, dodatek za pracę w weekendy).

Oferujemy:

·       Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę

·       Obiady 1 zł,

·       Owocowe środy,

·       Realne możliwości rozwoju zawodowego oraz finansowego w nowo powstającejoperacji,

·       Opieka medyczna Medicover,

·       Dofinansowanie do karty sportowej Multisport,

·       „wczasy pod gruszą”,

·       Dofinansowanie do wydarzeń sportowych.

Zakres zadań na stanowisku:

·       Przyjęcie oraz rozlokowanie towaru w magazynie,

·       Obsługa zwrotu zamówień,

·       Kompletacja, pakowanie oraz wysyłka zamówień,

·       Praca z narzędziami: skanerem, komputerem.

Oczekiwania:

·       Nie wymagamy doświadczenia w pracy na magazynie - zapewniamy szkolenia od podstaw,

·       Gotowość do pracy,

·       Zaangażowanie w wykonywaną pracę,

·       Chęć uczestniczenia w budowie przyjaznego nowego miejsca pracy w regionie dla setek osób.

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich

    DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.