Operator wózka widłowego

Głuchów, Woiwodschaft Łódź, Polen SUPPLY CHAIN 21943 28/01/2020

W związku z rozwojem nowopowstałej operacji poszukujemy osób na stanowisko:

Operator wózka widłowego.

OFERUJEMY:

• Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę,

Bezpłatny transport pracowniczy z 8 miejscowości: Bełchatów, Łódź, Opoczno, Pabianice, Piotrków Tryb., Radomsko, Sulejów oraz Tomaszów Maz.,

• Dofinansowanie do posiłków (obiady za ok. 1zł),

• Opieka medyczna Medicover,

• Dofinansowanie do ubezpieczenia na życie,

• Dofinansowanie do karty sportowej Multisport,

• „Wczasy pod gruszą”,

• Realne możliwości rozwoju.

ZAKRES ZADAŃ NA STANOWISKU:

• Przyjmowanie dostaw oraz rozlokowanie towaru w

magazynie,

• Kompletacja, pakowanie oraz sortowanie

towaru do wysyłki lub do magazynu,

• Wsparcie przy inwentaryzacjach,

• Prowadzenie dokumentacji związanej z

obrotem towarów zgodnie z obowiązującymi

zasadami,

• Wykonywanie innych poleceń przełożonego,

związanych z działaniem placówki, zgodnych z

umiejętnościami i kwalifikacjami.

OCZEKIWANIA:

• Doświadczenie w pracy na magazynie,

• Obsługa wózka widłowego – umiejętność potwierdzona

uprawnieniami UDT,

• Umiejętność obsługi skanera,

• Dokładność w wykonywaniu

powierzonych obowiązków,

• Umiejętność obsługi komputera.

Zahlen und Fakten

  • Geschäftsbereich

    DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.