Lider zespołu (zmiana nocna)

Głuchów, Woiwodschaft Łódź, Polen DHL Supply Chain 52127 17. November, 2020

W związku z rozwojem operacji w Głuchowie poszukujemy zmotywowanych kandydatów na stanowisko:

Lider Zespołu (zmiana nocna)

Miejsce pracy: Głuchów (gm. Tuszyn)

ZAKRES ZADAŃ NA STANOWISKU:

·Zarządzanie i organizacja pracy podległego zespołu ok. 20-30 osób (m.in. przydzielanie zadań, ustalanie priorytetów, nadzór nad realizacją zadań, organizacja pracy zgodnie z przepisami BHP),

·Dbałość o prowadzenie procesu magazynowego zgodnie ze standardami,

·Budowanie kultury pracy wysokich standardów,

·Dbałość o jakość i efektywność pracy zespołu, poszukiwanie usprawnień,

·Ocena wyników pracy, przeprowadzanie ocen okresowych podległych pracowników oraz planowanie rozwoju członków zespołu,

·Przeprowadzanie szkoleń BHP stanowiskowych dla pracowników,

·Nadzór nad ewidencją czasu pracy oraz rozliczanie czasu pracy.

OCZEKIWANIA:

·Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w obszarze magazynowym lub produkcyjnym,

·Predyspozycje oraz umiejętności do kierowania grupą,

·Umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu

·Zdolność ustalania priorytetów i analitycznego myślenia

·Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem

Zahlen und Fakten

  • Arbeitszeiten

    168

  • Geschäftsbereich

    DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.

  • Beschäftigungsart

    Unbefristet Vollzeit

  • Schichtarbeit

    Gemischt